Diskusia

Zuzana z KE ...
    Na nete som čítala rôzne názory na túto robotu. Je mi jasné, že názory na to sa líšia, ale čo ak sa niekto niečo dozvie? 
odpovedá Admin
    Milá Zuzka, Ďakujeme za reakciu. Verím, že toto je najdôležitejšia vec pre každú z vás, spoločne to postrážime. Vy sa nesmiete zbytočne     pred svojím okolím "pretŕčať" ukazovať sa, ak pochádzate z chudobných pomerov, zrazu začnete okoliu rozprávať, že pracujete ako     modelka, že cestujete po svete, keď sa začnete značkovo obliekať, nakupovať autá atď... peniaze si radšej šetrite a keď budete mať dosť     kúpite si byt o ktorom nemusí nikto vedieť... My upravíme Vaše fotografie tak aby nebolo vidieť Vašu tvár a nikto Vás ako spoločníčku     neodhalil. Ochranu os.údajov prikazuje zákon. 
 
Karolin...
    Ja nechcem cestovať, musím, alebo je robota aj tu? V Blave najlepšie.
odpovedá Admin
    Ak nechete cestovať nemusíte, spoločníku možete robiť i v Bratislave, ponúk je dostatok.
 
Linda...
    Ja som robila pre jednu agentúru, ale nebola som spokojná, musela som robiť aj keď už som nechcela a potrebovala som si oddýchnuť. Ako     to funguje u vás? 
odpovedá Admin
    To kedy, kam, s kým, ako často a za koľko pôjdete je iba na Vašom výbere a zvážení. Máte prístup k ponukám a vyberáte si. 

Lovely baby...
    Mňa zaujíma iba jedno, kto si píše s klientmi?Či ja, alebo agentúra? Nemienim na mailoch stráviť celý deň ako to bolo inde, skúsenosti mám.
odpovedá Admin
    U nás je možnosť výberu, buď sama, niekomu to naopak vyhovuje, alebo prostredníctvo manažéra, ktorý má dlhodobé skúsenosti a vie ako     má svoju prácu robiť.  

                                                              Zara Mango...
    Aké oblečenie vyžadujú? Ak nemám róbu? Zabezpečí to on? 
odpovedá Admin
    Na stretnutie je vhodné športovo eleganté, eleganté oblečenie, v žiadmon prípade nič vulgárne. Ak má klient špeciálne požiadavky na príležitosť postará sa o to spoločne s Vami, ked sa stretnete. 

Pridaj príspevok