Naša poNUKA PRE VIP SPOLOčNíčKY

 • najvýhodnejšie podmienky spolupráce
Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 15 rokov, to samozrejme o niečom svedčí. Na rozdiel od nových, mladých  spoločností máme za sebou históriu návštevnosti našich stránok (všetky blokované pre ip adresy zo SK), čize rozsiahlu databázu stálych klientov, ktorí služby VIP spoločníčky využívajú. Ale toto nestačí ... ,aby ste ako VIP spoločníčka mala dostatok ponúk i po polročnej pôsobnosti potrebujete hlavne nárast nových klientov. Sme silná spoločnosť a máme dostatok finančných prostriedkov na platenie rozsiahlej kampane na ich získavanie. Nie je podstatné iba to, koľko za naše služby zaplatíte, ale i to, čo za to dostanete. Garantujeme Vám mesačne viac ako 70 ponúk na stretnutie. Podrobné info ohľadne našich podmienok, ukážku našej práce a štatistík na os.stretnutí.

kabelka pre luxusné spoločníčky 
• vytvorenie profesionálnej prezentácie spolu s fotografiami

Úspešnosť VIP spoločníčky zavisí od jej prezentácie. Prezentácia môže byť zhotovená už do 4 hodín. Pri  zhotovovaní  fotografií kladieme dôraz na eleganciu, decentnosť a prirodzenosť. Fotografie sú profesionálne upravené tak, aby Vaša  identita zostala utajená ukážka. Vaša prezentácia ani fotografie nemusí byť zverejnené na nete.

nahrdelnik pre VIP spoločníčky

 • prispôsobenie sa Vašim požiadavkám a potrebám
Celková spolupráca bude stavaná na základe Vašich požiadaviek a našich odporúčaní. Konečné rozhodnutie je vždy  na Vás.

Hodiny pre spolocnicky

• profesionálny a individuálny prístup
Profesionalita je u nás samozrejmosťou, akonáhle sa na spolupráci dohodneme, preberáme Vaše požiadavky a  začíname pracovať. Sme skúsený tím odborníkov v danej oblasti.

auto v ktorom sa vozia VIP spoločníčky

 • diskrétnosť
Zo strany návštevníkov stránky sa o stratu diskrétnosti nemusíte obávať vďaka nezverejňovaným fotografiám a  blokácii stránky. Z našej strany sme viazaní zákonom...Veríme, že Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás.