Luxusná spoločníčka

Kto je Luxusná spoločníčka a kto sa ňou môže stať ?
 
   Názory na túto tému sa líšia, na základe skúseností by sme Vám radi tejto pojem ozrejmili. Vaša prezentácia bude vytvorená výlučne za účelom sprevádzania zahraničných klientov. Klient si vyberá dámu na základe fotografií (niesu zverejnené na internete) a informácií ktoré mu poskytnete. Fotografie ktoré spoločne zhotovíme budú veľmi elegantné a decentné. Nefotia sa fotografie v spodnom prádle, akty ani poloatky. Následne Vám zašle ponuku na stretnutie. Vy si zvážite a sama sa rozhodnete či túto ponuku prijmete, alebo nie. Klienti, ktorí budú mať záujem o Vaše služby pochádzajú väčšinou z krajín EU a v 99%percentách hovoria po anglicky, alebo nemecky. 35 až 50 rokov je priemerný vek klientov a je to stredne-vyššia a vyššia sociálna vrstva.
   
    Luxus a noblesa je prostredie v ktorom sa luxusná spoločníčka začne pohybovať. Luxusné hotely, reštaurácie, rôzne spoločenské podujatia. Bude potrebné oboznámiť sa so spoločenskou etiketou, protokolom a bontónom. Naučíte sa viesť konverzáciu, stolovať, vybrať vhodné oblečenie a mnohé iné potrebné usmernenia ako sa bez faux pas zaradiť do vyššej do spoločnosti.

oblečenie pre luxusné spoločníčky
    Vzhľad, je jeden z najdôležitejších faktorov Vášho úspechu. To však neznamená, že musíte byť vysoká 178 cm a Vaše miery musia byť 90-60-90. Vkus klientov sa líši. Jednoznačne musíte vyzerať dobre. Mať pevnú, vyšportovanú postavu, čistú pleť, zdravé lesklé vlasy, upravené nechty (manikúra, pedikúra), musí dbať o Váš celkový výzor. 

    Šaty robia človeka...Luxusná spoločníčka by mala dbať na eleganciu a vkusnosť. V šatníku by mala prevládať elegantná, športovo elegantná móda. Sledujte módne trendy.Typ outfitu je potrebné prispôsobiť danej príležitosti či už ide o večierok, divadelné predstavenie alebo pracovné stretnutie. Čo je absolútne neprípustné je vyzývavé a vulgárne oblečenie. Taktiež to platí i o topánkach, doplnkoch, šperkoch.
 
     Vzhľadom na to, že Vašimi klientmi budú páni z oblasti súkromného podnikania, manažmentu, politiky a iných zaujímavých oblastí všeobecný prehľad je nutnosťou. Nie je to nič zložité. pri rannej káve si prečítate dennú tlač a priebežne budete sledovať spravodajstvo. 
    
    Jedným z dôvodov prečo sa niektoré z vás rozhodnú pre prácu luxusnej spoločníčky je cestovanie, spoznávanie nových zaujímavých ľudí, krajín a kultúr. Znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou. Postačia i lepšie základy, pretože vďaka komunikácii si svoju slovnú zásobu veľmi rýchlo rozšírite. Zamerajte sa hlavne na anglický alebo nemecký jazyk. I toto je jedna z vecí na ktorých je potrebné neustále pracovať a zdokonalovať sa.Buďte prirodzená. Klient sa bude správať  na stretnutí presne ako Vy. Ak budete veľmi príjemná,  usmiata,pohodová, zábavná klient sa bude chovať rovnako. Všetko je  vo Vašich rukách. Luxusná spoločníčka by mala byť nezabudnuteľný zážitok.           luxusna spolocnicka v parizi                   VIP spoločníčka do Viedne                so spoločníčkou v Ríme